Hizmetlerimiz

Kat Karşılığı İnşaat


Life Yapı İnşaat, kat karşılığı inşaat hizmetini zamanında, kaliteli olarak ve müşteri beklentilerini koşulsuz karşılayacak şekilde vermektedir.

Yaşam ömrünü tamamlamış binalarınızın yerine depreme dayanıklı, ısı ve nem izolasyonu yapılmış, 1. sınıf malzeme ve 1. sınıf işçili kullanılmış, kullanışlı, ergonomik, değerli ve modern şehirlere göre tasarlanmış yeni yaşam alanları inşa ediyoruz.

Çevre ile dost, sürdürülebilir şehirleşme ve insan hayatına değer katan inşaat çözümleri sunuyoruz.

Hiç bir ücret talep etmeden kat karşılığı inşaat yapıyoruz. Yapmış olduğumuz inşaattan herhangi bir katı alarak, sizlere ekonomik kolaylık sağlamaktayız. Böylece sizler ücret ödemeden sıfır daire ve işyerlerinize sahip oluyorsunuz.

Mimari Proje


Life Yapı Mimarlık insanların yaşamasını kolaylaştırmak için barınma, dinlenme, çalışma, eğlenme gibi eylemlerini sürdürebilmelerini sağlamak üzere projenin her aşamasında müşterilerinin taleplerine cevap verecek bilgi birikimine ve deneyime sahiptir.

Yapıları ve fiziksel çevreyi uygun ölçülerde tasarlama ve inşa etme sanatıyla birleşen kağıt üzerinde müşterilerimize sunduğumuz tasarımların, farklı beklentileri karşılayacak kalitede, uygulama aşamasında ise hayallerin gerçeğe dönüşebildiğini gösterecek nitelikte olmasıdır.

Mimari bir tasarım oluştururken, özgünlük ile birlikte, yapılan yatırımın optimizasyonunu, malzeme, üretim ve detay çözümlerini ön planda tutarız.

İç Mimarlık ve Dekorasyon


Daima kullanıcı ihtiyaçlarını göz önünde tutarak, çağdaş tasarım çözümleri ile müşterilerimize daha iyi yaşam ve iş alanı sunmayı hedefliyoruz.

Modern veya klasik çizgiler kullanılarak yaptığımız tasarımların, yalnızca size özel olarak üretimi ve uygulanmasını yapıyoruz.

İç Mimarlık – Danışmanlık, Konut-Ofis Dekorasyonu, Cafe – Bar – Restaurant Dekorasyonu, Mağaza – Showroom Dekorasyonu

Firmamız kurulduğu günden itibaren, birçok kuruluş ile işbirliği yaparak, birçok projenin hayata geçmesine katkıda bulunmuştur.

Danışmanlık Hizmetleri

İnşaat Danışmanlık Hizmetlerimiz tüm proje süresine yayılmıştır. Uzmanlarımız müşterinin ihtiyaç ve taleplerine göre projenin herhangi bir aşamasında dahil olabilirler.

Hizmetlerimizi, bir projeye tam zamanlı dahil olacak şekilde sözleşme yönetimi ya da müşterinin özellikli ihtiyaçlarına göre gerektiğinde destek verecek şekilde sunabiliriz. Vereceğimiz hizmeti, müşterinin personelinin mevcut olmaması sebebiyle geçici bulunma ya da müşterinin var olan iş yükünü karşılayamadığı durumlarda takım içerisinde ilave kişi olarak yerine getirebiliriz. Eğer ilgilenilmesi gereken konular daha büyük bir profesyonel ekibin bulunmasını gerektiriyorsa, gereken tecrübe ve bilgiye sahip en uygun uzmanların getirilebilir.